Zadbaj o siebie całościowo

Dodatkowe zajęcia które prowadzę

Tańce w kręgu

Tańce w kręgu to nauka prostych kroków tańców z różnych stron świata, bogactwo oryginalnej muzyki, czysta przyjemność i radość z bycia razem.

Pranajama i medytacja

Pranajama to starożytna sztuka oddechu i jedna z ośmiu gałęzi jogi. Koncentracja i skupienie, odpoczynek w wewnętrznej ciszy oraz poczucie przypływu energii to główne efekty praktyki tej formy medytacji.

Trening mięśni dna miednicy dla kobiet

Kompendium wiedzy o tym, jak cieszyć się zdrowym dnem miednicy do późnych lat swojego życia. Metody pracy, które stosuję podczas warsztatów, są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

W studiu jogi cyklicznie odbywają się także:

Koncerty relaksacyjne

Sesje relaksacyjne w regenerujących, oczyszczających i terapeutycznych dźwiękach mis kryształowych, gongów i instrumentów etnicznych w połączeniu z głosem prowadzi Agnieszka Piątkowska.

Więcej informacji na Facebooku: Fundacja Jedna Sztuka

Poznanie z głosem

Poznanie z głosem to zajęcia, podczas których można doświadczyć spotkania z własnym brzmieniem i poczuć, jak wibracje oddziałują na ciało, emocje i psychikę. Nie trzeba umieć śpiewać! Zajęcia są odprężające i bardzo przyjemne. Prowadzi je Dagmara Cichocka.

Więcej informacji na Facebooku: Poznanie z Głosem

Asia stworzyła cudowne miejsce, w którym chce się być. To świetna nauczycielka – życzliwa, cierpliwa, z wielkim zaangażowaniem i ogromną wiedzą. Zajęcia prowadzi z dużą uważnością, do uczestników podchodzi indywidualnie. Jej dyskretne wskazówki pozwalają praktykować jogę bezpiecznie i ciągle się rozwijać.

Mirka Łastowska

Kontakt

+48 782 497 452

(jeśli nie odbieram, to na pewno oddzwonię)

kontakt@jogawgrudziadzu.pl

Sala zajęć

Moja komfortowa i w pełni wyposażona sala znajduje się w Grudziądzu przy ul. Dworcowej 51-53, sala 31. Tam odbywają się wszystkie zajęcia oprócz tych plenerowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj mnie na Facebooku. A jeśli chcesz otrzymywać emailem informacje o moich wydarzeniach i inspiracjach, zapisz się: