Najlepiej od początku

Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś/-eś do czynienia z jogą, warto zacząć od kursu wstępnego. Kurs wstępny to spora dawka wiedzy, w jaki sposób pracować z ciałem i oddechem w jodze, to nauka poprawnego wykonywania asan i ich sekwencji, to możliwość zarówno doświadczania jogi poprzez ćwiczenia, jak i możliwość zadawania pytań, dopytywania o szczegóły, czas na rozwianie wątpliwości, stały kontakt z nauczycielem. Zdecydowanie warto wybrać taki warsztatowy tryb pracy i dać sobie dwa miesiące na obserwację, jak joga na Ciebie działa. Warto od początku utrwalać poprawne nawyki ruchowe w ciele, gdyż zdecydowanie trudniej jest nam się oduczać tych błędnych, niż nauczać nowych. Kurs wstępny to sprawdzony przez lata program wprowadzający do praktyki asan i technik oddechowych. Zdecydowanie można mu zaufać!

Na kursie…

poczujesz rozluźnienie, wolność od napięcia w ciele, swobodny oddech i spokój wewnętrzny

połączysz pracę z ciałem, oddechem i uważnością

nauczysz się pozycji jogi (asan)

doświadczysz nieagresywnej, autoterapeutycznej pracy z ciałem, która wzmocni Twoje mięśnie, wprowadzając jednocześnie rozluźnienie i poczucie przestrzeni w ciele

poczujesz na własnej skórze, że mniej może znaczyć więcej, a łagodna współpraca z ciałem przynosi lepsze efekty niż stałe przekraczanie własnych granic

nauczysz się zdrowej pracy stóp i kolan podczas praktyki jogi, a także właściwej pracy barków i łopatek (bez zacisku szyi i napięć w obrębie obręczy barkowej)

wyrobisz sobie nawyk uważności w kontakcie z ciałem i pracy z oddechem, poznasz podstawowe i nieco bardziej zaawansowane asany (pozycje jogi)

doświadczysz koncentracji umysłu w praktykach oddechowo-koncentracyjnych oraz pełnego zrelaksowania ciała

Kurs ku równowadze i harmonii

Najbliższy kurs wstępny rusza 24 listopada. Zajęcia odbywać się będą co tydzień w czwartki w godzinach od 19.15 do 20.45 przy ul. Dworcowej 53/31 (3 piętro/winda).

Na kurs składa się 8 zajęć, które trwają po 90 minut i stanowią integralną całość. Grupa będzie liczyła około 10-15 osób. Po zakończeniu kursu jest możliwość dołączenia do zajęć według stałego grafiku.

Koszt za 8 spotkań: 350 zł.

Miejsce na kursie gwarantuje wpłata zadatku 50 zł na konto, które zostanie podane w wiadomości prywatnej, zapraszam do zapisów: e-mail kontakt@jogawgrudziadzu.pl lub SMS tel. 782 497 452.

Serdecznie zapraszam, Joanna Rączkowiak, nauczycielka jogi